W łazience golimy się, robimy make-up czy układamy włosy. Do wszystkich tych czynności niezbędne jest lustro. Widnieje ono w każdej łazience. Wydaje się, że jest to niezastąpiony przedmiot. I tak jest w rzeczywistości, jednak nie zapominajmy o tym, że lustro nie tylko musi być funkcjonalne.

Pamiętajmy również o jego wyglądzie. Dobrze dobrane lustro podkreśli charakter naszej łazienki. Najczęściej lustra są po prostu wtopione w płytki. Takie rozwiązanie jest funkcjonalne, jednak można zastosować także inne pomysły. Wystarczy oprawić lustro w gustowną ramkę, a łazienka będzie prezentować się zupełnie inaczej. Piękne i modne w obecnych czasach są lustra łazienkowe uchylne.

Do wyboru mamy bardzo różnorodne rodzaje ram, wykonane praktycznie w każdym stylu. Dzięki temu łazienka będzie przytulna i komfortowa. Jeżeli zależy nam na funkcjonalności, wybierzmy lustro z półką. Na półce tej umieścimy kosmetyki, do których chcemy mieć na bieżąco dostęp. Ponadto decydując się na takie rozwiązanie, zaoszczędzimy cenną powierzchnię w łazience.

mextraschool.pl mosiężne uchwyty punktowe do szkła