Stół Łoś, za którego projekt odpowiada Grupa Projektowa Tabanda, podbił serca nie tylko miłośników designu, ale także jury Łódź Design Festiwal 2012 zdobywając nagrodę Must Have. Do tej pory stołem tym w swoim domu mogli cieszyć się jedynie posiadane naprawdę przestronnych wnętrz.

Jesienią 2014 do sprzedaży trafił jednak mniejszy kuzyn Łosia, który z powodzeniem może zastąpić stolik kawowy. Mały Łoś oprócz rozmiarów nie różni się niczym od starszej wersji projektu.

Jego najbardziej charakterystycznym elementem pozostają nogi – wycinane za pomocą numerycznie ustawionej maszyny i wykańczane ręcznie. Do ich produkcji użyto sklejki brzozowej pokrytej fornirem dębowym.

Swoim wyglądem przypominają one nieco poroże łosia, stąd też nazwa stołu. Można je bez problemu składać, co na pewno przypadnie do gustu właścicielom małych mieszkań.

flowerbed.pl

Montaż stołu też jest bardzo proste – możemy zrobić to nawet na oczach gości. Blat stołu wykonany jest z hartowanego szkła o grubości 8 milimetrów, co gwarantuje jego wysoką trwałość.

https://mextraschool.pl/158-meble-przedszkolne drzwi wewnętrzne przesuwne