Wiele osób rezygnuje z wycieczek zagranicznych w obawie, że domowy budżet tego nie wytrzyma. Czy, aby na pewno tak musi być? Dla wielu osób zaskoczeniem jest, ze wycieczka zagraniczna może kosztować niemalże tyle samo co wakacje w nadbałtyckim kurorcie. Tanie loty, rezerwacje hoteli przez Internet czy oferty last minute w biurach podróży to świetna okazja, aby ponosząc niewielkie koszty zwiedzić zagraniczne kraje.

Oczywiście, dużo zależy od atrakcji, jakie chcemy zobaczyć, jednakże czasem da się spędzić tydzień za granicą nawet za 1500 zł za osobę. Jednakże warto pamiętać, że niewielkie koszty zagranicznej wycieczki wiążą się raczej z podróżowaniem po Europie. Niestety, ale za podróż do Stanów Zjednoczonych czy bardziej egzotycznych krajów trzeba będzie już zapłacić dużo więcej.

Często cena zaczyna się od kilku tysięcy za osobę i może sięgnąć nawet kilkunastu. Wiąże się to z wysokimi kosztami przelotu, ponieważ nie latają tam z Polski tanie linie lotnicze. Warto również wspomnieć, że oferta biur podróży do takich krajów jest dosyć zawężona i panuje mała konkurencja.

drzwi wewnętrzne przesuwne len na pościel